O nás   /   O masážích   /   Zábaly   /   Ceník   /   Spolupráce   /   Kontakt

     
 
O masážích ve zkratce
 
Aromaterapeutická masáž  

Při této masáži se využívá účinků éterických olejů, namíchaných individuálně podle potřeb zákazníka. Éterické oleje jsou v určené koncentraci ředěny do rostliných olejů a pronikají všemi vrstvami kůže až do krevního oběhu. Vůně éterických olejů může navodit velmi příjemné pocity, úlevu, osvěžení, uklidnění, povzbuzení. Aromamasáž je masáž relaxační, měkčí a něžnější než je masáž klasická. Používají se dlouhé, příjemné tahy celou dlaní, při kterých se tělo postupně uvolňuje.

   

 

 

 

Masáž klasická

Snahou masáží je uvolnit tělo a navodit psychickou pohodu, která je v dnešní době nepostradatelná. Klasická masáž je ideální postup na uvolnění těla. Účinky masáže: uvolňuje bolestivé a zatuhlé tělo, povzbuzuje krevní oběh, uvolňuje psychické napětí, zlepšuje prokrvení kůže a podkoží.

 

Lymfatická masáž  

Je šetrná, jemná masáž a pro naše zdraví je velmi prospěšná. Lymfa (tělní tekutina) má tu vlastnost, že z těla odvádí škodlivé látky, které do sebe neustále vstřebáváme - nezdravé potraviny, cukry, tuky, alkohol, stres, léky ... Pokud se lymfa v těle hromadí, dochází k postupnému zanášení těla. Lymfatická masáž podporuje pročištění organismu, zvyšuje imunitu, pomáhá proti otokům.

    

Kontraindikace: těhotenství, nádorová onemocnění, virová nebo akutní onemocnění.

Účinky: prevence křečových žil, výrazně se zlepší elasticita a vzhled pokožky, klienti se odvodní a mohou i zhubnout. Výborné výsledky v boji proti celulitidě.

Lymfatická masáž nesmí bolet! Ruční lymfatická masáž se provádí na suchou pokožku, bez pomoci olejů. Přístrojová lymfatická masáž pracuje na principu tzv. tlakové postupující vlny ve speciálních návlecích. Obecně je lymfatická masáž vnímána jako velmi příjemná.