O nás   /   O masážích   /   Zábaly   /   Ceník   /   Spolupráce   /   Kontakt

     
 
Estetické formování postavy
 
Masáž s ozónovým zábalem EFP  

je speciální, velmi dynamická masáž, následný ozónový celotělový zábal a odpočinek při relaxační hudbě.

Cílem této masáže je detoxikace organismu, redukování tuků v problémových partií (zejména břicha, boků, hýždí, stehen) a formování postavy. Pro EFP se používá prohřívací olej vytvořený pouze k této masáži.

Masáž je velmi intenzivní - doporučuji 10 procedur 3x týdně. Tělo se zpevní, vytvaruje, na pokožce celého těla je viditelné zlepšení kůže. Účinky: silný detoxikační efekt, zmenšení rozsahu celulitidy, prokrvení kůže a podkoží, aktivace lymfatického systému, celková regenerace, úbytky měřitelné v centimetrech.

Smysl a účel zábalů

 

Ošetření proti celulitidě

Postup: rozmasírování hlavního hrudního mízovodu, ošetření lymfatických uzlin v tříselné oblasti, nanesení gelu s rozmarýnovou silicí, ten podporuje prohřátí a prokrvení pokožky. Následuje ultrazvukové ošetření nejvíce postižených míst - vzniká vibrační aktivace, zlepšuje se krevní oběh a lymfatický tok, dále následuje zábal končetin s břečtanovým gelem do folie. Břečtanový gel zpevňuje pokožku a zvyšuje její pružnost. Dalším krokem je přístrojová lymfatická masáž, závěrečnou částí je zpevňující emulze s mořskými řasami, které zabraňují ukládání uvolněných toxických látek.

Vzhledem k tomu, že problémy s celulitidou nejsou jen otázkou dolních končetin, stejný postup doporučuji i v oblasti břicha nebo končetin horních. Tyto kůry jsou výborným pomocníkem při čištení a detoxikaci organismu.

Při zahájení těchto kůr doporučuji pravidelné návštěvy 1 - 2 x týdně.